Αρχική Σελίδα / Επικαιρότητα / ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ: Οι υποψήφιοι όλων των κομμάτων στην Καβάλα!
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ: Οι υποψήφιοι όλων των κομμάτων στην Καβάλα!

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ: Οι υποψήφιοι όλων των κομμάτων στην Καβάλα!

1 Αστέρι2 Αστέρια3 Αστέρια4 Αστέρια5 Αστέρια (Χωρίς αξιολογήσεις)
Παρακαλώ περιμένετε ...

Έκλεισαν τα ψηφοδέλτια των κομμάτων μιας και η διορία έληγε εχθές στις 12 το βράδυ. Σας παρουσιάζουμε λοιπόν παρακάτω συγκεντρωτικά όλους τους υποψηφίους του Νομού Καβάλας ανά κομματικό σχηματισμό.

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
• Καλαντζής Γεώργιος
• Κλειτσιώτης Κωνσταντίνος
• Παναγιωτόπουλος Νικόλαος
• Παπουτσή – Μήττα Βάσω
• Πασχαλίδης Ιωάννης
• Τσαταλμπασίδης Λάζαρος

ΣΥΡΙΖΑ
• Γεροστεργίου Κατερίνα
• Εμμανουηλίδης Δημήτρης
• Ιωαννίδης Ηλίας
• Μορφίδης Κώστας
• Ταστσόγλου Γιάννης
• Τσανάκα Αλεξάνδρα

ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ
• Γκαϊτατζής Γιώργος, Καθηγητής Πολ/χνείου Ξάνθης
• Εριφυλλίδης Γιάννης, Δικηγόρος
• Κουτρουμανίδης Θεόδωρος, Καθηγητής Πανεπιστημίου
• Λύκου Μαρία, Ιδ. Υπάλληλος
• Στεριόπουλος Δημήτρης, Ιδ. Υπάλληλος

 

ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ
• Βογιατζής Δημήτριος Προγραμματιστής Η/Υ Msc
• Κρυσταλλίδου Κοκονιώ (Κόνι) Συγγραφέας
• Μαυρίδης Χαράλαμπος Ταγματάρχης ε.α.
• Ναθαναηλίδης Αναστάσιος Ηλεκτρονικός Τ.Ε.
• Χαλκιώτης Γεώργιος Ιχθυέμπορος
• Χρυσομάλλη Ελένη Νοσηλεύτρια

 

ΠΑΣΟΚ
• Βαβαλέσκος Τέλης (συνταξιούχος καθηγητής)
• Βερζαμάνης Παναγιώτης (από τη Θάσο)
• Παπουτσής Δημήτρης
• Τζιτζιός Λάκης (συνταξιούχος, από το πρώην Δήμο Ελευθερών).
• Χειμώνα Μελίνα (φυσικοθεραπεύτρια)
• Χοροζίδης Ιορδάνης (συνταξιούχος, γραμματέας ΝΕ ΠΑΣΟΚ)

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ
• Ανανιάδης Ηρακλής
• Μαντέχος Παναγιώτης
• Παππάς Ευάγγελος
• Παυλίδης Θεόδωρος
• Τσακίρης Γεώργιος
• Τσίγκα Γαρυφαλλιά

 

ΚΙ.ΔΗ.ΣΟ
• Δερμεντζής Ιωάννης, ραδιοφωνικός παραγωγός
• Ηλιόπουλος Νικόλαος, λογιστής
• Θωμαίδης Γιάννης
• Μπουτσούρης Παναγιώτης, αρχιτέκτονας
• Πακαταρίδου Σοφία, πρώην δημοτική σύμβουλος Παγγαίου
• Πούλιος Κώστας

 

ΔΗΜΑΡ
• Γαλέντζας Θεόδωρος (από τους “Πράσινους-Αλληλεγγύη”)
• Σαπουτζής Δημήτριος
• Τραϊφόρος Βασίλης (όπως και το 2012)
• Τσιπιζίδης Χρήστος

KKE

  • Καγιάσας Δημήτρης
  • Καραγεώργη Αναστασία
  • Πηλίτση Χαϊδούλα
  • Ποτόλιας Χρήστος
  • Συμεωνίδης Θεόδωρος
  • Χρυσάφης Νικόλαος

ΑΝΤΑΡΣΥΑ

  • Πλιακογιάννη Αθανασία (Νάσια)
  • Σταματιάδου Ερασμία
  • Τζιάρας Θρασύμβουλος
  • Τριανταφυλλίδης Φώτιος
  • Χονδρογιάννης Βασίλειος

ΤΕΛΕΙΑ

  • Ορφανίδης Μιχάλης

ΛΑΟΣ

  • Αλεφαντής Ιωάννης
  • Ανανιάδου Ναταλία
  • Αργυρόπουλος Χρήστος
  • Καραπαπαζογλου Ανανίας
  • Πολυχρονίδης Γεώργιος

Μ-Λ ΚΚΕ

  • Ατζαμιδάκη Γιαννούλα

ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ

  • Βούζας Ηλίας του Λάζαρου

ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

  • Κουτούλας Άγγελος
  • Λεμονίδης Αθανάσιος
  • Μεντεσίδου Αναστασία
  • Παπανικολάου Κωνσταντίνος

ΕΔΕΜ

  • Χιωτίδης Μιλτιάδης

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

  • Βλάχος Σάββας