Αρχική Σελίδα / Για τον Άνδρα / ΑΟΚ: Φιλική ήττα με 2-1 από τον Πανσερραϊκό το Σάββατο!
ΑΟΚ: Φιλική ήττα με 2-1 από τον Πανσερραϊκό το Σάββατο!

1 Αστέρι2 Αστέρια3 Αστέρια4 Αστέρια5 Αστέρια (Χωρίς αξιολογήσεις)
Παρακαλώ περιμένετε ...

Σε καλή κατάσταση ο ΑΟΚ παρά τη φιλική ήττα με 2-1από τον Πανσερραϊκό σε φιλικό παιχνίδι που έγινε στην Ηράκλεια. Οι παίκτες πλέον περιμένουν με αγωνία την επόμενη αναμέτρηση για τον πρώτο όμιλο της Γ Εθνικής.

AOK_SERRES

Για την ιστορία στο 8ο λεπτό η ομάδα μας αιφνιδίασε με τον Καζάκη να ανοίγει το σκορ και να κάνει το 0-1 αφού σκόραρε σε τετ-α-τετ. Στο 22ο λεπτό ο Πανσερραϊκός ισοφάρισε σε 1-1 μετά από κόρνερ που εκτέλεσε ο Ραμίρες, με όμορφη κεφαλιά του Φουρτάδο, Στο δεύτερο ημίχρονο έγιναν πολλές αλλαγές από τους δύο προπονητές, ο Στέλιος Καψάλης μόλις είχε περάσει στον αγωνιστικό χώρο ως αλλαγή έκανε το 2-1 για τον Πανσερραϊκό μετά από κόρνερ και κόντρες που έγιναν, πετυχαίνοντας την ανατροπή και δίνοντας μέχρι το τέλος στην ομάδα του τη νίκη.