Αρχική Σελίδα / Επικαιρότητα / Καβάλα / ΕΚΛΟΓΕΣ ΕΜΠΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ: Όλοι οι συνδυασμοί και οι υποψήφιοι!
ΕΚΛΟΓΕΣ ΕΜΠΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ: Όλοι οι συνδυασμοί και οι υποψήφιοι!

ΕΚΛΟΓΕΣ ΕΜΠΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ: Όλοι οι συνδυασμοί και οι υποψήφιοι!

1 Αστέρι2 Αστέρια3 Αστέρια4 Αστέρια5 Αστέρια (Χωρίς αξιολογήσεις)
Παρακαλώ περιμένετε ...

Ανακοινώθηκαν -μετά από τη συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου την Τρίτη 29 Οκτωβρίου 2019- οι συνδυασμοί και τα ονόματα των υποψηφίων στις εκλογές και στις αρχαιρεσίες του Εμπορικού Συλλόγου Καβάλας οι οποίες θα διεξαχθούν την Πέμπτη 14 και την Παρασκευή 15 Νοεμβρίου 2019.

Κατατέθηκαν συνολικά οι υποψηφιότητες 2 συνδυασμών και συνολικά 45 επαγγελματιών για όλα τα όργανα.

Οι συνδυασμοί οι οποίοι «κατεβαίνουν» στις εκλογές

  1. «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΜΠΟΡΩΝ» με 25 αιτήσεις υποψηφίων συνολικά για όλες τις θέσεις
  2. «ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ» με 20 αιτήσεις υποψηφίων συνολικά για όλες τις θέσεις

Αναλυτικά οι υποψήφιοι ανά συνδυασμό

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΜΠΟΡΩΝ»

Υποψήφιοι για το Διοικητικό Συμβούλιο

  • Ανάσογλου Χρήστος
  • Βακιρτζή Σαϊα (Έλσα)
  • Γεωργούλη Πηνελόπη (Πένυ)
  • Γκιούλος Αλέξανδρος
  • Δραγανίδου Αναστασία
  • Κελγιώργης Ιωάννης
  • Κουτσόγλου Παναγιώτης
  • Λεμονίδης Βασίλειος
  • Λιόλιος Βασίλειος
  • Μακαρίτης Θεόδωρος
  • Νέγκογλου Γεώργιος
  • Παναγιωτόπουλος Αντώνιος
  • Παπαϊωάννου Χριστόφορος
  • Πούλος Φώτιος
  • Πυρώτης Αλέξανδρος
  • Σαμουηλίδης Χαράλαμπος
  • Σαρρής Ιωάννης
  • Σεϊτανίδης Χαρίλαος (Χάρης)
  • Σταματιάδου Αθηνά
  • Χάιτας Ηλίας
  • Χατζηαβραμίδης Ιωάννης

Υποψήφιοι για Αντιπρόσωποι Ομοσπονδίας

  • Ανάσογλου Χρήστος
  • Βακιρτζή Σαΐα (Έλσα)
  • Γεωργούλη Πηνελόπη (Πένυ)
  • Γκιούλος Αλέξανδρος
  • Δραγανίδου Αναστασία
  • Κελγιώργης Ιωάννης
  • Κουτσόγλου Παναγιώτης
  • Λεμονίδης Βασίλειος
  • Λιόλιος Βασίλειος
  • Νέγκογλου Γεώργιος
  • Παναγιωτόπουλος Αντώνιος
  • Παπαϊωάννου Χριστόφορος
  • Σαμουηλίδης Χαράλαμπος
  • Σεϊτανίδης Χαρίλαος (Χάρης)
  • Σταματιάδου Αθηνά
  • Χάιτας Ηλίας
  • Χατζηαβραμίδης Ιωάννης

Υποψήφιοι για την Ελεγκτική Επιτροπή

  • Βαφείδης Ευάγγελος
  • Κυριακίδης Παναγιώτης
  • Τσίρλης Ιωάννης

Υποψήφιοι για την Εφορευτική Επιτροπή

  • Νικολαΐδου Ευαγγελία

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: « ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ»

Υποψήφιοι για το Διοικητικό Συμβούλιο

  • Αλχαζίδης Θεόδωρος
  • Αναστασιάδης Αθανάσιος
  • Βουλγαράκη Αναστασία
  • Γκαγκάνη Μαριάνθη
  • Ζαραγκούλιας Ανδρέας
  • Καγιάσας Δημήτριος
  • Κατσαμακίδης Αντώνιος
  • Κεχαγιάς Σάββας
  • Κοντογεωργίου Θεόδωρος
  • Κοντόπουλος Ευάγγελος
  • Κοσμίδης Κωνσταντίνος
  • Μακέδος Θεόφιλος
  • Μαργιώτης Γεώργιος
  • Μέτσικας Παρασκευάς
  • Μηχανικός Χαράλαμπος
  • Πιεβαλίτσα Νταϊάνα
  • Προβιάς Αντώνιος
  • Τσαλαγράδας Νικόλαος

Υποψήφιοι για Αντιπρόσωποι Ομοσπονδίας

  • Αλχαζίδης Θεόδωρος
  • Αναστασιάδης Αθανάσιος
  • Βουλγαράκη Αναστασία
  • Γκαγκάνη Μαριάνθη
  • Ζαραγκούλιας Ανδρέας
  • Καγιάσας Δημήτριος
  • Κατσαμακίδης Αντώνιος
  • Κεχαγιάς Σάββας
  • Κοντογεωργίου Θεόδωρος
  • Κοντόπουλος Ευάγγελος
  • Κοσμίδης Κωνσταντίνος
  • Μακέδος Θεόφιλος
  • Μαργιώτης Γεώργιος
  • Μέτσικας Παρασκευάς
  • Μηχανικός Χαράλαμπος
  • Πιεβαλίτσα Νταϊάνα
  • Προβιάς Αντώνιος
  • Τσαλαγράδας Νικόλαος

Υποψήφιοι για την Ελεγκτική Επιτροπή

  • Παπάζογλου Μιχάλης

Υποψήφιοι για την Εφορευτική Επιτροπή

  • Κιρτάζογλου Θεόδωρος

Πηγή: kavalapost